ХТО

ЦИФРИ БЕЗСЛОВЕСНІ ?


ІДУТЬ НАЗУСТРІЧ ВЕСНАМ !

 

  1 БЕРЕЗНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МАТЕМАТИКИ

 1 БЕРЕЗНЯ, у ПЕРШИЙ ДЕНЬ ВЕСНИ, святкують і ДЕНЬ КОТА. Саме котики чекають на весну, як ніхто інший - аби ніс на вулицю висунути, шерсть на сонечку погріти, погуляти по сусідському балкону, знайти свою любов. Пухнастики вміють радіти життю та ловити його найяскравіші миті.

 А ми любимо котів та не можемо обійти стороною таке чудове свято.

 ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МАТЕМАТИКИ І КОТІВ МИ ДОВЕДЕМО ТОБІ:

ТЕОРЕМА. КІТ - ЦЕ ЩАСТЯ.

ДОВЕДЕННЯ:

У нас є суттєві аргументи, які змусять тебе кинути усе та бігти у пошуках кота. Або ж просто ще раз цьомнути у носик свого домашнього монстрика.

Ось вагомі причини полюбити котів раз і назавжди:

1. Ти любиш розважатись, кіт також.

2. Ти обожнюєш прогулянки, кіт теж любить проводити час на повітрі.

 3. Ти в шоці від усього цього світу, котик теж не розуміє, що робиться.

  4. Ти - богиня кухні та смаколиків, ну і кіт може допомогти тобі на кухні.

5. Тобі ліньки вигуляти собаку, кіт може вигуляти.

6. Ти любиш спати до обіду, кіт без зайвих слів складе тобі компанію.

7. Ти любиш наводити красу, кіт теж завжди охайний, чистий та пахучий.

8. Ти на стилі, і котик на стилі.

 9. Кіт з тобою завжди. Підтримає, коли важко, зігріє, коли холодно. Кіт теплий та приємний, ніжний і муркотливий. Просто візьми та заведи собі кота!

ТЕОРЕМУ ДОВЕДЕНО!!!

 ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО КОТІВ

 Вони сплять 2/3 доби. Цікаво, що дванадцятирічний кіт був активним всього 4 роки свого життя. 


Кішки - лівші, а коти - правші. Вона, як правило, "риє" лівою лапою, а він - правою.

Кішки здаються менш емоційними, ніж собаки. Вчені кажуть, що це не правда. Котячий мозок анатомічно ближче до людського. За емоції відповідають ті ж ділянки мозку, що і в людини.

Кішки піддавалися інквізиції. Папа Інокентій VIII вважав їх провідниками між відьмами і силами зла. Винищивши кішок в Європі, люди отримали нашестя щурів і епідемію чуми.

У Стародавньому Єгипті їх настільки шанували, що звели в ранг богів. Якщо домашня кішка вмирала, то сім'я голила брови і голову, а також оплакувала її. Улюбленицю бальзамували разом з мишами і ховали в сімейній могилі.

Найдорожча кішка за всю історію обійшлася її власникові у $50 тис. Це був клон колишньої улюблениці, яка померла від старості.

Найстаріший кіт прожив 38 років і був занесений в Книгу рекордів Гіннеса.

У котів немає ключиці, тому можуть пролізти скрізь, куди пройде голова.

В Австрії кожній кішці, яка охороняла продуктові склади, виплачують пожиттєву пенсію у вигляді м'яса і молока.

Коти є чудовими мисливцями. Як показали дослідження, в яких спостерігали як за домашніми, так і за бродячими тваринами, в середньому один кіт протягом року ловить 57 дрібних тварин.

Коти стали настільки популярними, що про них навіть є спеціальна наука – фелінологія, яка твердить, що ці милі створіння є надзвичайно розумними, перевершуючи навіть собак. Виявляється, що кішки не приносять кинуту їм палицю, як це роблять собаки, лише тому, що вони не вважають цю роботу своїм обов'язком.
А згідно статистики, вони є найпопулярнішими домашніми тваринами в усьому світі. Відомо, що понад 80% людей мають домашніх тварин, і біля 50% віддає перевагу котам. На даний час, у світі налічується близько 600 млн домашніх кішок, виведено близько 200 порід, від довгошерстих (перська кішка) до позбавлених шерсті (сфінкси).

Найбільше котів в Австралії, де на 10 жителів приходиться 9 котів. На Азіатському континенті перше місце за Індонезією (тут більше 30 мільйонів пухнастих звірів), а в Європі першість належить Франції, жителі якої мають під своєю опікою 8 мільйонів котів. В той же час є країни, де домашній кіт майже не зустрічається (наприклад, Перу та Габон). 

КІТ І ЗДОРОВ'Я 

Крім того, що ці тварини дуже милі та граційні, американські вчені ще довели, що вони лікують людей від деяких хвороб, і можуть попередити захворювання серця. Так, за статистикою, власники котів у будинку на 40% рідше мають проблеми з серцем.

Подейкують, що коти мають цілих дев’ять життів! При чому, всі коти вміють правильно себе поводити при падінні: спочатку вирівнюється голова, потім спина, потім ноги, а в кінці спина, вигинається, щоб пом’якшити приземлення.

Кішка – перший гість у новому будинку. Здавна існував звичай, згідно якого, перш ніж увійти в новий будинок, туди треба пустити кішку. Вважається, що там, де вона вляжеться, добре ставити ліжко.

КІТ І ПОГОДА

Якщо кіт спить в найтеплішому місці будинку – варто очікувати похолодання, шкребе підлогу – до сильного вітру; кіт вмивається і вилизує лапки – погода найближчими днями буде теплою і сонячною; чхає – до дощу.

Всесвітній день котів – це ще один привід попестити свого улюбленого домашнього вихованця, адже всі коти без винятку дуже люблять ласку і тепло. Якщо забезпечити їм комфортне життя, повне турботи і ніжності, тоді кішки обов'язково подарують своїм господарям своє приємне муркотання.

Без цих малих поганців важко уявити своє життя. Отож, не забувайте у цей день привітати свого кота чи кішку та подарувати тваринці щось смачненьке.

Немає коментарів:

Дописати коментар

0%
0%
0%
0%